Podmínky pro vrácení zboží

Pokud nejste spokojeni se svým nákupem, nejprve nás prosím informujte prostřednictvím tohoto formuláře a pak jednoduše vraťte zboží do 50 dnů od data dodání odesláním zpět firmě Merebit. Částka za zboží bude vydána zpět původní formou platby v plné výši kupní ceny minus náklady na dopravu. V případě, že byla položka přijata poškozená, byla poslána vadná, vybalená z krabice, nebo bylo dodáno nesprávné zboží, budou poplatky za dopravu uhrazeny prodávajícím.

Zboží musí být vráceno v novém a nepoužitém stavu, se všemi díly a příslušenstvím a v originálním obalu dodavatele. Standardní podmínky pro vrácení zboží firmy Merebit se nevztahují na všechny položky, výjimky, pokud jsou uplatňovány, jsou uvedeny v popisu produktu. Pro zajištění plného uznání nároku na vrácení musí být zboží doprovázeno originálem účtenky nebo příbalového letáku. Pro další pomoc nás prosím kontaktujte a některý z našich pracovníků služeb zákazníkům Vám rád doporučí alternativní možnosti vrácení.

Vezměte prosím na vědomí, že Merebit si vyhrazuje právo odmítnout veškeré vrácené zboží, pokud nesplňuje podmínky pro vrácení zboží.